top of page

O NÁS

V roce 2019 se zrodila myšlenka, která první účastníky šifrovací hry ve Valašském Meziříčí dovedla na start osmihodinové cesty městem. Úspěch hry podnítil vznik naši společnosti, která stojí za velmi úspěšnými ročníky šifrovací hry ŠIFRA 13, provozuje vyhledávanou únikovou hru ESCAPE 13 ve Valašském Meziříčí a má na kontě soukromé akce, jako například hru k 25. výročí společnosti SCHOTT.

Naše logické, únikové a šifrovací hry probouzejí příběhy tajných zákoutí měst a skrytých lesních cest. V našich hrách se stanete objeviteli, kteří musí využít všechny své schopnosti k odhalení skrytých tajemství.

NÁŠ TÝM

Kuba.jpg

Jakub Rybka

Kuba má za sebou nespočet absolvovaných únikových i šifrovacích her, kde nabral potřebné zkušenosti. Na jeho bedrech leží komunikace se zákazníky, úřady i sponzory a vyřizování potřebné administrativy. Mimo tyto práce se podílí na organizaci her, tvorbě šifer a komunikaci s účastníky. Ve svém volném čase nejen že hledá místa vhodná pro další ročníky šifrovacích her, rád také střílí z luku, tráví čas se svými přáteli, v přírodě anebo vaří.

Tom.jpg

Tomáš Marek

Tom stojí za vybudováním původní verze únikové hry ESCAPE 13 ve Valašském Meziříčí. Ve firmě má na starosti sestavování konceptů her včetně příběhových linek a tvorby šifer. Jeho úkolem je vhodně zvolená propagace, osvěta o šifrovacích hrách a komunikace s veřejností. Mimo tyto činnosti se věnuje své rodině, e-shopu Valaškování a dalším projektům, které mají za úkol podporovat lokální výrobu a turismus na Valašsku.

Jarka Vopálková

Jarka v našem týmu zastupuje ten známý ženský element, který je zároveň velmi důležitý v mnoha ohledech. Její oči vidí to čeho si ty naše nevšimnou, díky čemuž jsme schopni úkoly doladit do posledního detailu. Její hlavní činností je starost o únikovou hru, kterou od první chvíle posunula vpřed a postupuje stále dál a dál. Současně usilovně pracuje na šifrovací hře Šifra 13, kterou si v prvních dvou ročnících sama vyzkoušela.

bottom of page